Biyografi

Melis İşiten Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Melis İşiten kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melis İşiten’den söz edeceğiz.

Melis İşiten Kimdir?

  • Oyuncu.

29 Haziran 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Melis İşiten, lisans eğitimini ise Konservatuvar Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan kısa bir süre sonra çeşitli tiyatro oyunlarında sahne alan Melis İşiten, bu zamana kadar Yedi Güzel Adam, Evli ve Öfkeli, Reaksiyon gibi çeşitli dizilerde görev almıştır.

Başarılı oyuncu Melis İşiten, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yeni Güzel Adam dizisinde Uraz Kaygılaroğlu ile tanışmış ve çift daha sonra 2014 senesinde Büyükada’da dünya evine girmiştir. Çiftin Kasım 2016’da ise Ada isminde bir çocukları dünyaya gelmiştir. Kaygılaroğlu ve İşiten çifti 2019 yılında boşanmıştır. Başarılı oyuncu Melis İşiten, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Maraşlı adlı dizide rol almıştır. İşiten, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Melis İşiten 1.70 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Melis İşiten, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Melis İşiten hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Melis İşiten ile İlgili Aramalar

Google’da Melis İşiten ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Uraz Kaygılaroğlu Ada Kaygılaroğlu Ada Kaygılaroğlu hastalığı Uraz Kaygılaroğlu neden boşandı Uraz Kaygılaroğlu sevgilisi Melis İşiten dizileri Uraz Kaygılaroğlu Boy Melis İşiten yaş, melis işiten boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.