Biyografi

Melissa Dilber Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Dizileri?

Melissa Dilber kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda binlerce oyuncunun yaşamları hakkında sizlere detaylı bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Melissa Dilber’den söz edeceğiz.

Melissa Dilber Kimdir?

  • Oyuncu.

1997 yılında Ankara’da dünyaya gelen Melissa Dilber, oyuncu olarak tanınmaktadır. Ted Ankara Koleji’nden mezun olan Melissa Dilber, ayrıca ABD’ye taşınarak burada Stella Adler Studio of Acting bünyesinde 3 yıl eğitim almıştır. Ayna isimli kısa filmde Deniz karakterine hayat veren Melissa Dilber, 2021 yılında Wrecked dizide ikiz kardeşi Merih Dilber ile beraber rol almıştır. Melissa Dilber aynı zamanda Netflix’te yayınlanan ”Andropoz” dizisinde Derya Karadaş, Gülçün Santırcıoğlu, Ergin Torun, Zeynep Doğuşlu, Tamer Karadağlı ve Engin Günaydın gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Melissa Dilber 1.70 m boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Melissa Dilber, oyunculuk çalışmalarına Netfix ekranlarında yayınlanan ”Andropoz” dizisiyle devam etmektedir. Güzel oyuncu Melissa Dilber hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Melissa Dilber, erişim tarihi: 21 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi