Meltem Parlak Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Meltem Parlak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Meltem Parlak’tan söz edeceğiz.

Meltem Parlak Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Meltem Parlak Ersöz’dür. 16 Aralık 1978 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Meltem Parlak, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamış, yüksek lisans eğitimini ise New York Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Meltem Parlak, yazarlık ve sunuculuk da yapmıştır. Bir dönemde Zaytung’ta da editörlük ve haber spikerliği de yapmıştır. Başarılı oyuncu Meltem Parlak, son olarak Exxen’de yayınlanan Stand-up Evreni’nde görev almıştır.

Meltem Parlak

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Meltem Parlak, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Meltem Parlak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, boyu kilosu gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.