Meltem Tüzüner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Meltem Tüzüner kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Meltem Tüzüner’den söz edeceğiz.

Meltem Tüzüner Kimdir?

  • Oyuncu.

1988 yılında Almanya’da dünyaya gelen Meltem Tüzüner, lisans eğitimini Almanya’da Sosyoloji üzerine tamamlamıştır. Hem Almanya’da hem de Türkiye’de mankenlik yapan Meltem Tüzüner, aynı zamanda foto-model ve oyuncudur. Miss Turkey 2012’de derece elde eden (dördüncü) Meltem Tüzüner, aynı zamanda çeşitli atölyelerinde de oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimine 2015 yılında başlayan Meltem Tüzüner, ”Adı İnsan” ve ”Kurtlar Vadisi Pusu” dizilerinde rol almıştır. Başarılı oyuncu Meltem Tüzüner, son olarak Kuzey Yıldızı dizisinde Esma rolünde oynamıştır.

Rol Aldığı Diziler:

  • Kuzey Yıldızı (Esma, 2019-2020)
  • Kurtlar Vadisi Pusu (Melek, 2014)
  • Tanıklar (2014)

Rol Aldığı Sinema Filmleri:

  • Adı İnsan (Ebru, 2015)
  • Pinhan (Merve, 2015)
  • Akdeniz Akşamları (Alina, 2014)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Meltem Tüzüner 1.76 m boyundadır ve 64 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Meltem Tüzüner, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Meltem Tüzüner hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Meltem Tüzüner ile İlgili Aramalar

Google’da Meltem Tüzüner ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Meltem Tüzüner Kuzey Yıldızı Meltem Tüzüner boyu Meltem Tüzüner nereli Meltem Tüzüner Eşi Meltem Tüzüner çghb Meltem Tüzüner neden diziden ayrıldı Meltem Tüzüner Kurtlar Vadisi Meltem Tüzüner oynadığı Diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting