Melis Sabah Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Dizileri?

Melis Sabah kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melis Sabah’tan söz edeceğiz.

Melis Sabah Kimdir?

  • Oyuncu.

1999 yılında dünyaya gelen Melis Sabah, Serap Matyaş’tan oyunculuk üzerine dersler almaya devam etmektedir. Lisans eğitimine Antalya Üniversitesi Matematik Bölümü’nde devam eden Melis Sabah, diksiyon ve oyunculuk üzerine eğitimlerini de tamamlamıştır. İyi derecede bale yapan ve yüzen Melis Sabah, piyano da çalabilmektedir. Melis Sabah ayrıca voleybol da oynamaktadır. Kırık Yalan adlı dizide canlandırdığı Halime karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Melis Sabah, sonrasında ise ”Tam Kafadan Karavana” adlı filmde Buse rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Melis Sabah, son olarak Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizide ”Bahar” rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Melis Sezen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Dizilerde Oynadı? Boy ve Kilosu

Melis Sabah ile İlgili Aramalar

Google’da Melis Sabah ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Melis Sabah yaş Melis Sabah kimdir Melis Sabah burcu Melisa sabah Melis Sabah oynadığı diziler Melis sabah Instagram Melis Sabah Aynen Aynen Melis Sabah vikipedi, melis sabah aslen nerelidir, melis sabah boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Sezin Akbaşoğulları Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara