Biyografi

Mennan Şahin Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Nereli? Ne İş Yapıyor?

Mennan Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve eğitmenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Mennan Şahin’den söz edeceğiz.

Mennan Şahin Kimdir?

  • Eğitmen.

3 Ağustos 1991 tarihinde dünyaya gelen Mennan Şahin, aslen Ankaralıdır. Lisans eğitimini Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamlayan Mennan Şahin, yüksek lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır. Mennan Şahin, sonrasında TRT Haber’de spiker olarak görev almışsa da kariyerine diksiyon eğitmeni olarak devam etmiştir.

Instagram hesabından ve YouTube’daki ”Diksiyon TV” isimli kanalı üzerinden çalışmalarını sürdüren Mennan Şahin, bu zamana kadar birçok kurum ve kuruluşla ortak çalışmalarda bulunmuş; binlerce kişiyle de özel eğitimler yapmıştır. Çocukluğunda mimar olmak isteyen Mennan Şahin, lise yıllarında ise spiker olmayı hayal etmiştir. Mennan Şahin ayrıca Cüneyt Türeli’yi kendisine rol-model olarak görmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Diksiyon eğitmeni Mennan Şahin 1.80 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mennan Şahin, YouTube hesabından da öğretici videolarını sürdürmektedir. Başarılı diksiyon eğitmeni Mennan Şahin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.