Otomobil

Mercedes E 200 El Freni Nerede?

Mercedes E 200 enjeksiyonlu, konforlu ve sürüş deneyimini en üst düzeyde yaşatmak isteyen bir modeldir. Sürücülerinin her birine rahatlık yaşatmak isteyen marka bu seriyle beraber oldukça hızlı bir yükseliş elde etti. İlk çıkan modellerinde yani 1993 senesinin sonuna kadar 200E şeklinde üretilen araçlar, 1993 yılından sonra E200 şeklinde üretilmiştir.

E serisi Mercedes’in en çok tutulan modellerinden bir tanesidir. Şehir içi ve uzun yolda ise beklenmeyen bir performans sizi bekliyor. Aracı yeni kullanmaya başlayan sürücüler bazı konularda problemler yaşamaktadır. Bunlardan bir tanesi olan el freni oldukça özel bir husustur. Bu yüzden bu yazımızda Mercedes E 200 El Freni Nerede sorusunu yanıtlayacağız.

Mercedes E 200 serilerinin eski modellerinde direksiyonun sol tarafında bulunan yerden el frenini bulabilirsiniz. Bu el frenini çektikten sonra ise sol alt kısımda bulunan pedaldan aktif hale getirerek faaliyete geçmesini sağlayabilirsiniz. Yeni modellerde ise çoğunluğu otomatik olduğu için rahatlıkla el frenini kullanarak aracı hareket haline geçirebilmeniz mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds