Mert Sarıç Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi

Mert Sarıç Kimdir? Nerelidir? Tiktok Fenomeni ve içerik üreticisi Mert Sarıç Kimdir? Kaç Yaşında, boyu ve burcu nedir? Memleketi neresidir? mertsarico kullanıcı ismiyle sizlerin karşısına çıkan Mert Sarıç Kimdir? Bundan önce de yaptığımız gibi merak ettiğiniz ve bizden yazmamızı istediğiniz bazı fenomenleri yazdık. Bugün de Instagram ve Tiktok’ta oldukça ses getiren videoları ve tiplemeleri ile milyonlarca insanın beğenisini kazanan Mert Sarıç’ı sizler için yazdık.

Mert Sarıç Kimdir?

2020’de Tİktok da videolar çekmeye başlayan Mert Sarıç 2000 doğumlu ve 22 yaşındadır. İkizler burcudur. Aslen Konyalı olan Mert Sarıç, İzmir’de yaşamaktadır. Şu an öğrencilik hayatını devam ettirmektedir. Mert Sarıç bekardır. Daha kaliteli içeriklere ulaşmak için daha az videolar yükleyen Mert Sarıç, kendisi için kalitenin ve iyi içeriğin daha önemli olduğunu vurgulamakta insanların, ortaya koyduğu karakterle kedilerini görmesinden ise mutluluk duyduğunu ifade etmektedir.

Aynı zamanda ürettiği bazı karakterler de oldukça sevilmiş, Kıymet Abla, Küçük kardeş İrem, Büyük Abla Ecem, Kuzenleri Meral karakteri ve son olarak küçük oğlan çocuğu Oğulcan karakterleri ile oldukça büyük bir sempati ve ilgiyle karşılaşmıştır.
Twitter (@mertsaric), ınstagram @mertsarico) ve Tiktok’da (@mertsaric) paylaşımlar yapmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting