Biyografi

Emin Çağlar Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi? Boyu?

Emin Çağlar kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı gazetecilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Emin Çağlar’dan söz edeceğiz.

Emin Çağlar Kimdir?

  • Gazeteci.

Lisans eğitimini Ege Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamlayan Emin Çağlar, meslek hayatına 2001 yılında İzmir TV’de başlamıştır. Sonrasında CNN Türk’te yazar ve spiker olarak görev almaya başlamıştır. Emin Çağlar ardından da Radyo Spor’da sunuculuk yapmıştır. Tecrübeli gazeteci Emin Çağlar 2010 yılında Habertürk’e geçmiş; burada spor spikeri ve spor müdürü olarak görev yapmaktadır. Emin Çağlar aynı zamanda Bloomberg HT’de ”Oyunun Hikayesi” programında da sunuculuk yapmaktadır. Başarılı ve tecrübeli gazeteci Emin Çağlar ayrıca muhabir Deniz Tüysüz ile 2013 yılında evlenmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Emin Çağlar, sunuculuk ve gazetecilik kariyerine devam etmektedir. Başarılı gazeteci ve sunucu Emin Çağlar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • https://www.biyografya.com/biyografi/26751, erişim tarihi: 29 Mart 2022
  • linkedin.com, erişim tarihi: 29 Mart 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.