Merve Anlağan Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Merve Anlağan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Merve Anlağan’dan söz edeceğiz.

Merve Anlağan Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Nisan 1988 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Merve Anlağan, oyunculuk eğitimlerini ise Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlamıştır. Sonrasında birçok dizi ve filmde görev alan Merve Anlağan, aynı zamanda birçok reklam filminde de görev almıştır. Ülker ve Vakıfbank reklamında görev alan Merve Anlağan, Samanyolu ekranlarında yayınlanan Sungurlar adlı dizide Meryem rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Merve Anlağan, ayrıca Acayip Tipler programında da görev yapmıştır. Nimet Atasoy Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam eden Merve Anlağan, aynı zamanda Onur Gürkoyun ile sevgilidir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Merve Anlağan 1.76 m boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Merve Anlağan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Merve Anlağan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Merve Anlağan ile İlgili Aramalar

Google’da Merve Anlağan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; merve anlağan aslen nereli, merve anlağan boyu kaç, merve anlağan oynadığı diziler nelerdir, merve anlağan instagram hesabı, merve anlağan boyu kilosu, merve anlağan sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.