Melza Burcu İnce Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Melza Burcu İnce kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melza Burcu İnce’den söz edeceğiz.

Melza Burcu İnce Kimdir?

  • Oyuncu.

1985 tarihinde dünyaya gelen Melza Burcu İnce, lisans eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’nde tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra müzikle de ilgilenmektedir. Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı’nda da eğitim gören Melza Burcu İnce, ilk olarak 120 adlı filmde Reyhan karakterine hayat vermiştir. Melza Burcu İnce, 2009 senesinde Kampüste Çıplak Ayaklar adlı filmde Şiva rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Melza Burcu İnce, aynı zamanda Son Çıkış adlı dizide Rojin karakterine hayat vermiştir.

Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

  • Son Çıkış (Rojin (Tövbekar)) TV Dizisi 2015
  • Kampüste Çıplak Ayaklar (Şiva) Sinema Filmi 2009
  • Adab-ı Muaşeret (Öğrenci) Sinema Filmi 2009
  • 120 (Reyhan) Sinema Filmi 2007

Melza Burcu İnce ile İlgili Aramalar

Google’da Melza Burcu İnce ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Melza Burcu İnce aslen nereli, Melza Burcu İnce boyu kaç, Melza Burcu İnce kilosu, Melza Burcu İnce instagram hesabı, Melza Burcu İnce hangi dizilerde oynadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.