Merve Nur Bengi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Merve Nur Bengi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu, sevgilisi, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Merve Nur Bengi’den söz edeceğiz.

Merve Nur Bengi Kimdir?

  • Oyuncu.

20 Haziran 1993 tarihinde Avustralya’da dünyaya gelen Merve Nur Bengi, lisans eğitimini İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünü tamamlamıştır. İlk tecrübesini 2014 yılında gösterime giren Unutursam Fısılda adlı sinema filminde yaşayan Bengi, 2019 senesinde ise 4N1K adlı dizide Çağla Erdem rolünde oynamıştır. Güzel oyuncu son olarak Acun Ilıcalı’nın dizi/film platformu olan Exxen’de 2021 yılında yayınlanacak Öğrenci Evi adlı dizide oynayacak.

İlginizi Çekebilir:  Gönül Tekin Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Eserleri ve Kitapları

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Merve Nur Bengi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Merve Nur Bengi ile İlgili Aramalar

Google’da Merve Nur Bengi ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Merve Nur bengi 4N1K Merve Nur Bengi kimdir Merve Nur Bengi kaç yaşında Merve Nur Bengi boy kilo Merve Nur Bengi yaş Merve Nur Bengi oynadığı diziler Cansu Kurgun Merve nur bengi boyu

İlginizi Çekebilir:  Buse Meral Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce