Biyografi

Sosyal Medya Fenomeni Burak Memiş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Burak Memiş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Burak Memiş’ten söz edeceğiz.

Burak Memiş Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

2002 yılının Nisan ayında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Yaşantısını Antalya’ da sürdürmektedir. Aslen Kayserilidir. YouTuber, sosyal medya fenomeni olarak ciddi bir takipçi ve abone sayısına sahiptir. 4 Nisan 2002 tarihinde Antalya’da doğdu. Burak Memiş’in YouTube ve sosyal medya ile ilk tanışması YouTube’un Türkiye’ye gelmesi ile gerçekleşmiştir.

Eğlence, komedi ve korku içerikli parodi videoları ile büyük bir kitleye hitap etmektedir. Kurgusal korku videoları ile daha geniş kitlelere ulaşmayı başarmış ve oldukça başarılı olmuştur.

İnternetteki korkunç kimsenin denemeye cesaret edemediği deneyleri (challenge’ları) gerçek hayatta deneyen Burak Memiş, Antalya’ nın en popüler YouTuber’larındandır. Sadece Türkiye’den değil; çoğu ülkede tanınmakta, daha genç yaşlarda olmasına rağmen; sosyal medyada 300 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır.

Burak Memiş ile İlgili Aramalar

Google’da Burak Memiş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; burak memiş gece 3′ Burak Memiş VİDEOLARI Burak Memiş Korku VİDEOLARI Burak Memiş Siren Kafa av. burak memiş Burak Memiş numarası Burak Memiş kaç yaşında Burak Memis LinkedIn

One thought on “Sosyal Medya Fenomeni Burak Memiş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds