Merve Taneli Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

Merve Taneli kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Merve Taneli’den söz edeceğiz.

Merve Taneli Kimdir?

  • Sporcu.

20 yıla yakın aktif olarak sporculuk yapan Merve Taneli, aynı zamanda sporcu bir aileden de gelmektedir. Sadece sporcu değil aynı zamanda antrenör, pentantloncu ve öğretmen olarak da bilinmektedir. Bir süre yüzme sporu ile de ilgilenen Merve Taneli, aynı zamanda 2010 senesinden beri Pentatlon sporu ile ilgilenmektedir. Merve Taneli’nin kariyeri boyunca 20’ye yakın Türkiye derecesi bulunmaktadır. Ayrıca 7 Türkiye şampiyponluğu, 3 Avrupa şampiyonluğu bulunmaktadır. Başarılı sporcu Merve Taneli, son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Operasyon 41 adlı yarışmada boy göstermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Galatasaray TV Spikeri Melisa Çizmeci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı? Boyu?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Merve Taneli, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Merve Taneli hakkında merak edilen sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz