Meryem İrem Şahin Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Meryem İrem Şahin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Meryem İrem Şahin’den söz edeceğiz.

Meryem İrem Şahin Kimdir?

  • Oyuncu.

21 Mayıs 1996 tarihinde dünyaya gelen Meryem İrem Şahin, ünlü şarkıcı Selami Şahin’in kızıdır. Felsted’de eğitim aldıktan sonra Terakki Vakfı’nda eğitim almaya başlamış, 2014 senesinde mezun olmuştur. Babasının stil danışmanlığını da yapan Meryem İrem Şahin, aynı zamanda Üç Vakte Kadar adlı filmde rol almıştır. Meryem İrem Şahin, Kemal Uçar’la görüntülenmiş ancak sevgili olduklarına ilişkin iddiaları yalanlamışlardır.

Meryem İrem Şahin

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Meryem İrem Şahin, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Meryem İrem Şahin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.