Beyaz TV Sunucusu Nilüfer Batur Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Nilüfer Batur kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nilüfer Batur’dan söz edeceğiz.

Nilüfer Batur Kimdir?

  • Sunucu

4 Haziran 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Nilüfer Batur, ilk orta ve lise eğitimini Ankara2daki Fransız Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde (İngilizce) tamamlamıştır. Lisans eğitimi devam ederken Reklamcılık ve Televizyon Gazeteciliği bölümünden de çift ana dal yapmıştır.

Mezun olduktan sonra NTV bünyesinde çalışmaya başlayan Nilüfer Batur, daha sonra çeşitli kanallarda haber şefi, sunucu gibi çeşitli görevlerde bulunmuştur. Başarılı sunucu Nilüfer Batur Beyaz TV ekranlarında Nilüfer Zamanı isimli programı sunmuştur. Batur aynı zamanda Milli Piyango’nun da sunuculuğunu yapmaktadır. Öte yandan Nilüfer Batur Beyaz TV’de Her Açıdan adlı programın da sunuculuğunu yapmaktadır.

Kaç Yaşında?

Nilüfer Batur ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Başarılı sunucu Nilüfer Batur, yukarıda da değindiğimiz gibi 4 Haziran 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 40 yaşındadır.

Instagram üzerinde nilufer.batur kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapmaktadır ve burada 70 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

Nilüfer Batur ile İlgili Aramalar

Google’da Nilüfer Batur ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Nilüfer Bereket boşandı Nilüfer Batur Boyu Nilüfer Zamanı Nilufer batur yas, nilüfer batur milli piyango, nilüfer batur kimdir kaç yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.