CNN Türk Güne Merhaba Sunucusu Duygu Kaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

CNN Türk sunucusu Duygu Kaya kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli mesleklerden yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca CNN Türk sunucusu Duygu Kaya’dan söz edeceğiz.

Duygu Kaya Kimdir?

  • Sunucu

1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Duygu Kaya üniversite eğitimini Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Öğrenciliği esnasında İsveç Halmstad University’de 1 yıl süresince Erasmus öğrencisi olarak eğitim aldı. Yine öğrenciliği devam ederken Bolu’da yerel bir gazetede de çalışmıştır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Medya Akademisi’nde sunuculuk ve diksiyon üzerine eğitim aldı. Hürriyet gazetesi bünyesinde İstihbarat ve Dış Haberler Servisi’nde stajyer olarak göreve başlamış daha sonra da Artı 1 isimli televizyon kanalında 2013 senesinde muhabir olarak çalıştı. Akabinde Habertürk bünyesine dahil olan Duygu Kaya burada 3 yıl muhabir olarak görev yapmıştır. 2018 Nisan’ında Kanal D’ye transfer olan Duygu Kaya kısa bir süre sonra (Ağustos) CNN Türk’e katıldı. Hafta İçi Güne Merhaba haber kuşağını sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Mehtap Özkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

2016 yılında oyuncu İsmail Hacıoğlu ile dünya evine giren Duygu Kaya 2020 Temmuz’unda eşinden boşanmıştır. Instagram üzerinde de paylaşımlarına devam etmektedir.

Duygu Kaya ile İlgili Aramalar

Google’da Duygu Kaya ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Duygu Kaya spiker Duygu Kaya kimdir Duygu Kaya kiminle evli Duygu Kaya Facebook Duygu Kaya Twitter İsmail Hacıoğlu Duygu Kaya boşandı mi Duygu Kaya boyu Duygu Kaya CNN kimdir

İlginizi Çekebilir:  Gizem Ergün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir