Biyografi

Mina Demirtaş Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Mina Demirtaş kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve baz oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Mina Demirtaş’tan söz edeceğiz. 

Mina Demirtaş Kimdir? 

  • Oyuncu.

Mina Demirtaş, 2005 senesinde İstanbul’da doğmuş genç bir oyuncudur. 65 cm boyunda ve 50 kilo ağırlığındadır. Halen lise öğrencisi olan Demirtaş, eğitimine İstanbul’da devam etmektedir. Seher Beşyaprak Menajerlik ile çalışan genç oyuncu, 2021 senesinden beri “Akif”, “Kabahat”, “Beraber”, “Kızıl Goncalar” gibi yapımlarda başarılı performansıyla dikkat çekmektedir. Gelecekteki projelerde de yer almayı sürdürmeyi hedeflemektedir. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Mina Demirtaş, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Mina Demirtaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • biyografya.com, Mina Demirtaş, erişim tarihi: 7 Ocak 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds