Mimari

Modoko Ev Dekorasyon Projeleri Firması – Macitler Mobilya

Macitler Mobilya, birinci sınıf işçilik ve birinci sınıf kaliteli malzemelerle yaşam alanlarınızı mükemmel bir yer haline getirmeyi amaçlayan bir dekorasyon firmasıdır. Ev dekorasyonu ve mobilya üretimi alanında Türkiye’nin en önemli mobilya firmalarından biri haline gelmeyi başarmıştır.

Modern mobilya, lüks mobilya gibi birçok alanda hizmet veren Macitler Mobilya, hayal ettiğinizden çok daha fazlasını sizlere sunar.

Yemek odası takımı, koltuk takımı, tv ünitesi gibi standart mobilya modellerinin yanı sıra Macitler Mobilya, kişilere ve alanlara özel olarak ev dekorasyon projeleri üretmektedir. Alanında çalıştırdığı uzman mimar ve iç mimarlar ile çalışarak yaşam alanlarının mükemmel bir yer haline gelmesini sağlayan Macitler Mobilya, ödüllü tasarım modelleri ile de hizmet vermektedir.

Modoko Mobilyacılar Çarşısı

Modoko, Türkiye’nin en büyük mobilya sitelerinden biri. İçinde barındırdığı mobilya firmaları ile hem mobilya firmalarını bir araya toplayan hem de büyük bir istihdam sağlayan Modoko, firmalarını daha yakından görmek için sizleri davet etmektedir.

İçinde bulunan modern mobilya firmaları arasından ön plana çıkan Macitler Mobilya, ev dekorasyonu alanında her sene geliştirdiği yerli koleksiyonlarını Modoko mağazasında sizlere sunmaktadır.

Sizler de özel tasarım ve iç mimarlık hizmetlerinden faydalanmak için Modoko Macitler Mobilya mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Ziyaretiniz sırasında modelleri yakından inceleme fırsatı yakalayabilir veya iç mimarlar ile dekorasyon fikirleri hakkında konuşabilirsiniz. 

Özel Tasarım ve Özel Üretim

Macitler Mobilya, tasarımları ve üretimleri tamamen firma tarafından özel olarak tasarlanmakta ve özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle de Macitler Mobilya’dan alacağınız herhangi bir ürünü başka bir marka veya firmada görme şansınız bulunmamaktadır. Ayrıca Macitler, genel olarak proje bazlı çalışan bir mobilya firması olduğundan dolayı, seçmiş olduğunuz mobilya gruplarını tamamen size özel olarak üretmektedir.

Alanında en iyi mimar ve iç mimarlar ile çalışan ve vizyon sahibi, mobilya alanında deneyimli bir firma kurucusuna sahip olan Macitler Mobilya, Serdal Macit tarafından kurulmuş olup şu an Türkiye’nin en bilinen modern mobilya firması olmuş ve aynı zamanda da yurt dışına yapmış olduğu mobilya-dekorasyon projeleri ile herkesin beğenisini kazanmıştır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.