Biyografi

Muhabir Bedri Can Özbey Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Bedri Can Özbey kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bedri Can Özbey’den söz edeceğiz.

Bedri Can Özbey Kimdir?

  • Muhabir.

Bedri Can Özbey, muhabir olarak bilinmektedir. Bedri Can Özbey, lisans eğitimini 2015 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamlamış; mezuniyetinin ardından ATV bünyesinde arşiv sorumlusu ve haber muhabiri olarak 4 yıla yakın çalışmıştır. Bedri Can Özbey ayrıca Türk Medya isimli medya kuruluşunda da haber muhabiri olarak çalışmaktadır. Bedri Can Özbey, Temmuz 2021’den beri Habertürk’te muhabir olarak çalışmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Bedri Can Özbey, muhabirlik çalışmalarına Habertürk bünyesinde devam etmektedir. Başarılı muhabir Bedri Can Özbey hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, boyu kaç, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Bedri Can Özbey, erişim tarihi: 3 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds