Biyografi

Şeyma Korkmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Şeyma Korkmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, boyu kaç, evli mi bekar mı, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Şeyma Korkmaz’dan söz edeceğiz.

Şeyma Korkmaz Kimdir?

  • Oyuncu.

20 Aralık 1988’de Eskişehir’de dünyaya gelen Şeyma Korkmaz, ilköğretimi Eskişehir’de tamamlamıştır. 2000 yılında ailesi ile beraber Çanakkale’ye yerleşen Şeyma Korkmaz, lisans eğitimini burada, Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Resim ve İş Öğretmenliği Bölümü’nde almıştır. Annesinin adı Sabriye Korkmaz, babasının adı ise Kadri Korkmaz’dır. Tuba adında bir ablası; Tolga adında bir ağabeyi vardır.

İlk oyunculuk deneyimini 2011 yılında Hayata Beş Kala adlı dizide yaşayan Şeyma Korkmaz, ardından 2015 yılında Öyle ya da Böyle isimli sinema filminde rol almıştır. Şeyma Korkmaz asıl popülaritesini ise Star TV ekranlarında yayınlanan Beni Affet adlı dizideki Feride karakteri ile yakalamıştır.

Sevgilisi, Aşk ve Mavi adlı dizide oynayan Cüneyt Mete’dir. Korkmaz ve Mete ikilisi, 2019 yılında evlenme hazırlığı yapmışlardır. Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda da bulunan Şeyma Korkmaz hakkında merak edilen boyu, kilosu, aslen nereli, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Şeyma Korkmaz ile İlgili Aramalar

Google’da Şeyma Korkmaz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; şeyma korkmaz’ın kızı Şeyma Korkmaz eşi Cüneyt Mete Şeyma Korkmaz Instagram, Murat Danacı Şeyma Korkmaz eşi ve çocuğu Gaye Turgut Evin Mert Altınışık Cüneyt Mete Instagram Beni Affet Şeyma Korkmaz oynadığı diziler Şeyma Korkmaz Tuba Korkmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi