Biyografi

Muhabir Merve Güneş Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Merve Güneş kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Merve Güneş’ten söz edeceğiz.

Merve Güneş Kimdir?

  • Muhabir.

1992’de İstanbul’da dünyaya gelen Merve Güneş, lisans eğitimini Ayvansaray Üniversitesi Grafik Tasarım bölümünde tamamlamıştır. Merve Güneş ayrıca Anadolu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde eğitimine devam etmektedir. Kariyerine 2014 yılında Daily Sabah’ta başlayan Merve Güneş, 2018’den beri TRT Haber bünyesinde muhabirlik yapmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Merve Güneş’ın 6 binden fazla takipçisi vardır. Başarılı muhabir Merve Güneş hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • trthaber.com.tr, Merve Güneş, erişim tarihi: 13 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds