Biyografi

Gökhan Kurt Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli?

Gökhan Kurt kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucu yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sunucu Gökhan Kurt’tan söz edeceğiz.

Gökhan Kurt Kimdir?

  • Sunucu.
  • Muhabir.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Gökhan Kurt, sonrasında aynı üniversite ve aynı bölümde yüksek lisans eğitimi ”Sovyetler Birliği’nin dağılmasının ardından Orta Asya ülkeleri ile ABD arasındaki değişen stratejik ilişkiler” başlıklı teziyle tamamlamıştır. Gökhan Kurt ayrıca İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünde doktora eğitimine devam etmektedir.

Mesleki kariyerine Show TV’de muhabir olarak başlayan Gökhan Kurt, sonrasında SkyTurk360 kanalında 5 yıl boyunca muhabir olarak çalışmıştır. Tecrübeli gazeteci ve muhabir Gökhan Kurt, 2014’ten beri de A Haber’de sunucu ve muhabir olarak çalışmaktadır. Twitter ve Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gökhan Kurt, kariyerine A Haber’de devam etmektedir. Gökhan Kurt hakkında merak edilen doğum tarihi nedir, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Gökhan Kurt, erişim tarihi: 13 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.