Biyografi

Muhabir Onur Aksoy Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli mi?

Onur Aksoy kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Onur Aksoy’dan söz edeceğiz.

Onur Aksoy Kimdir?

  • Muhabir.

İstanbul’da dünyaya gelen Onur Aksoy, Mehmet Rauf Lisesi’nden mezun olmuş; lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Radyo TV Sinema bölümünde tamamlamıştır. Stajyer olarak Star TV’de çalışan Onur Aksoy, sonrasında CNN Türk’te muhabir olarak çalışmaya başlamıştır. 20111 Kasım’da Star TV’nin Doğuş Grubu’na satılmasının ardından beraberindeki birçok arkadaşı ile beraber işten çıkarılmış ve CNN Türk’e geçiş yapmıştır. Ardından Habertürk kanalında çalışan Onur Aksoy, son olarak tekrar Star TV’de çalışmaya başlamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Onur Aksoy, muhbairlik çalışmalarına şimdilik Star TV Ana Haber’de devam etmektedir. Başarılı muhabir Onur Aksoy hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi kaç, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • tivitrend.com, (haber: onur-aksoy-kimdir-nereli-kac-yasinda, erişim tarihi: 28 Mart 2022)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds