Biyografi

Muhlis Berberoğlu Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Müzikleri?

Muhlis Berberoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı müzisyenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Muhlis Berberoğlu’ndan söz edeceğiz.

Muhlis Berberoğlu Kimdir?

  • Müzisyen.

1995 yılında Sivas Şarkışla’da dünyaya gelen Muhlis Berberoğlu, müzisyendir. 4 yaşındayken katıldığı bir yarışmayla müzik kariyerine başlayan Muhlis Berberoğlu, İzmir Ümran Baradan Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’nde mezun olmuş; lisans eğitimini ise 9 Eylül Üniversitesi Müzik Bilimleri bölümünde tamamlamıştır. Seslendirdiği birçok halk türküsü ve şarkısı ile dikkatleri üzerine çeken ve büyük beğeni toplayan Muhlis Berberoğlu’nun ”Anadolu’da Bozlaklar” isimli bir de albümü bulunmaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Muhlis Berberoğlu, aynı zamanda YouTube hesabından paylaştığı videolarla da büyük beğeni toplamaktadır. Başarılı ve genç müzisyen Muhlis Berberoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • ahenkmuzik.com.tr, Muhlis Berberoğlu, erişim tarihi: 9 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi