Biyografi

Münevver Helün Fırat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi?

Münevver Helün Fırat kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Münevver Helün Fırat’tan söz edeceğiz.

Münevver Helün Fırat Kimdir?

1975 tarihinde Mersin’de dünyaya gelen Münevver Helün Fırat, Tevfik Sırrı Gür Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini ise 1999 senesinde Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlamıştır. Münevver Helün Fırat ayrıca Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisans eğitimi almıştır. 2000 ile 2003 yılları arasında bankacılık sektöründe çalışan Münevver Helün Fırat, sonrasında kültür-sanat işletmeciliği alanında çalışmalarda bulunmuştur. Münevver Helün Fırat Almanca ve İngilizce bilmektedir.

Münevver Helün Fırat

Sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarına devam eden Münevver Helün Fırat, siyasi hayatını ise Demokrasi ve Atılım Partisi’nde sürdürmektedir. Münevver Helün Fırat hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.