Alara Turan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Alara Turan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Alara Turan’dan söz edeceğiz.

Alara Turan Kimdir?

  • Oyuncu.

14 Eylül 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Alara Turan, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Özellikle Kardeş Çocukları adlı dizide oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Emrullaholg Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Üniversite yıllarında okulun tiyatro kulübünde görev alan Alara Turan, birçok tiyatro oyununda da rol almıştır. Turan, Anton Çehov’un Martı adlı tiyatrosunda başarılı bir performans göstermiştir. Başarılı oyuncu Alara Turan son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Songül rolünde oynamaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Didomido Kimdir? Neden Tam Yüzünü Göstermiyor? Kaç Yaşında ve Nereli? Boyu? Sevgilisi?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Alara Turan 1.68 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına devam eden Alara Turan, İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir. Oyunculuk kariyerine devam eden Alara Turan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Ladyhavucella (Fatmanur Terlemez) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Alara Turan ile İlgili Aramalar

Google’da Alara Turan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Alara Turan oynadığı Diziler Alara Turan Sevgilisi Alara Turan burcu Alara Turan Çukur Alara Turan Instagram Alara Turan boy kilo Alara Turan Payitaht Abdülhamid Alara Turan Vikipedi, alara turan boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara