Biyografi

Murat Ağırel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Murat Ağırel kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Twitter’da paylaştığı son dakika haberleri ile gündeme gelen Murat Ağırel’den söz edeceğiz.

Murat Ağırel, son zamanlarda sayısı giderek artan bireysel ve özgür gazeteciler arasında yer alıyor. Ağırel, özellikle Twitter üzerinden yaptığı açıklama ve paylaşımlarla gündeme ilişkin haberleri takipçileri ve kamuoyu ile paylaşıyor. Twitter üzerinde en çok takip edilen gazeteciler arasında yer alan Murat Ağırel’in hayat hikayesini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Murat Ağırel Kimdir?

Murat Ağırel, Türk gazeteci ve yazar. 1980 yılında Adana’nın Seyhan ilçesinde dünyaya gelen Murat Ağırel, daha sonra üniversite eğitimi için Eskişehir’e gelen Ağırel, burada Eskişehir Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’ne girdi ve buradan 2010 yılında mezun oldu. Mezuniyetinden önce siyasete atılan ve gazetecilik alanında ilerlemeye karar veren Murat Ağırel, daha sonra siyasete İyi Parti’de devam etme kararı aldı ve 24 Haziran Genek Seçimleri’nde İYİ Parti İstanbul 1. Bölge 29. sıradan aday oldu ancak kazanamadı.

Günümüzde aktif olarak habercilik kariyerine devam etmekte olan Murat Ağırel, YeniÇağ gazetesinde ve ODA TV’de gündem ve siyasetle ilgili olarak çeşitli yazılar kaleme almaktadır. Twitter’ın en çok takip edilen gazetecileri arasında yer alan Murat Ağırel’in köşe yazılarına YeniÇağ ve ODA TV‘nin internet sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Twitter’da son zamanlarda artış gösteren bireysel gazeteciliğin önde gelen isimleri arasında yer alan Murat Ağırel, gündeme ilişkin yazıları, son dakika haberleri, analiz ve yorumlarını da yine burada kendi kişisel hesabından yaptığı paylaşımlar ile takipçileri ve kamuoyu ile paylaşmaktadır. Murat Ağırel’in Twitter ve Instagram hesaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Twitter üzerinde 70 bine yakın takipçi sayısına ulaşan Murat Ağırel, özellikle 31 Mart yerel seçimleri sürecinde yaptığı paylaşımları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu süreçte seçim analizleri ve sandık sonuçları ile gündeme gelen Murat Ağırel, YSK hakkında da çeşitli yorumlarda bulunmuştu.

24 Haziran Genel seçimlerinde hangi partinin ne hata yaptığını, siyasilerin verdiği mesajlarda hatalı olup olmadıklarını, seçimlerde oy çalınıp çalınmadığını açıkladığı ve YOL TV’de yayınlanan programı aşağıda yer alan bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds