Mustafa Yıldıran Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Mustafa Yıldıran kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Mustafa Yıldıran’dan söz edeceğiz.

Mustafa Yıldıran Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Nisan 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Mustafa Yıldıran, lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Mustafa Yıldıran, özellikle 2015 yılında yayınlanan Filinta adlı diziyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Pelin Acar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu Kaç? Eşi Kimdir?

Başarılı oyuncu Mustafa Yıldıran, aynı zamanda Bin Yılın Şafağında, Avrupa Yakası, En Son Babalar Duyar gibi çeşitli dizilerde de görev almıştır. Aynı zamanda Show TV ekranlarında yayınlanan İçerde adlı dizide Mestan rolünde oynamıştır. Kadrolu tiyatro sanatçısı olan Mustafa Yıldıran, özellikle STAR TV ekranlarında yayınlanan Söz adlı dizide canlandırdığı Başçavuş Ali Haydar Bozdağ karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Baki Çiftçi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Mustafa Yıldıran 1.78 m boyundadır ve 74 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mustafa Yıldıran, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Mustafa Yıldıran hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  İdris Nebi Taşkan Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Mustafa Yıldıran ile İlgili Aramalar

Google’da Mustafa Yıldıran ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mustafa Yıldıran Biyografi Mustafa Yıldıran Boyu Mustafa Yıldıran kardeşi Mustafa Yıldıran kaç yaşında Mustafa Yıldıran Eşi MUSTAFA YILDIRAN Ramo Mustafa yıldıran Instagram Mustafa Yıldıran İçerde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara