Yağmur Ün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Yağmur Ün kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Yağmur Ün’den söz edeceğiz.

Yağmur Ün Kimdir?

  • Oyuncu.

4 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Yağmur Ün, eğitimini oyunculuk üzerine almıştır. Henüz 7 yaşındayken 2002 yılında Zerda adlı dizide yaşayan Yağmur Ün, sonrasında Yetim Gönüllüleri, Elde Var Hayat, Alemin Kralı, Nerde O Yeminler, Hıyanet Sarmalı, Kırgın Çiçekler, Haziran Gecesi gibi çeşitli dizilerde görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ahmet Necdet Sezer Kimdir? Cumhurbaşkanlığı Dönemi ve Hayatı

Özellikle Star TV ekranlarında yayınlanan Söz adlı dizide canlandırdığı Su karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Yağmur Ün, söz konusu bu dizide Aytaç Şaşmaz, Eren Vurdem, Mustafa Yıldıran, Görkem Sevindik, Burak Sevinç, Cihan Ünal, Nihat Altınkaya, Meriç Aral, Aybüke Pusat, Mehmet Özgür, Serhat Kılıç ve Tolga Sarıtaş gibi önemli isimlerle beraber rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ali Saim Ülgen Kimdir? Ali Saim Ülgen Restorasyon Çalışmaları

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Yağmur Ün 1.62 m boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yağmur Ün, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Yağmur Ün hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  DeMarcus Cousins Kimdir?

Yağmur Ün ile İlgili Aramalar

Google’da Yağmur Ün ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yağmur ün babası kim? Yağmur ün yaşı kaç? Yağmur Ün kaç kilo? Yağmur ün annesi kim?, Yağmur Ün kimdir Yağmur Ün Instagram Yağmur Ün sevgilisi Yagmur Ün Twitter Yağmur Ün Nereli Yağmur Ün yaş Yağmur Ün Oynadığı Diziler Yağmur Ün Annesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara