Naz Göktan Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Naz Göktan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Naz Göktan’dan söz edeceğiz.

Naz Göktan Kimdir?

  • Oyuncu.

1990 yılında Ankara’da dünyaya gelen Naz Göktan, 3 yaşındayken bale eğitimine başlayan Naz Göktan, 2007 yılında eğitimini tamamlamıştır. Aynı yıl Özel Tevfik Fikret Lisesi’nden mezun olan Naz Göktan, lisans eğitimine Ankara Üniversitesi DTCF Antropoloji Bölümü’nde başlamış; aynı üniversitenin İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nde de çift ana-dal yapmış ve iki bölümden mezun olmuştur. 2013 senesinde Bilkent Üniversitesi MSSF Tiyatro Bölümü’nü kazanan Naz Göktan, bu zamana kadar çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Başarılı oyuncu Naz Göktan son olarak TV 8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide Emine rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Timur Ölkebaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Naz Göktan’ın bu platform üzerinde 200 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Başarılı oyuncu Naz Göktan 1.70 m boyundadır 58 kilodur. Naz Göktan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Emre Ön Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara