Biyografi

Helin Aslan Kimdir? Yaşı? Boyu? Evli mi?

Helin Aslan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı spiker, sunucu ve muhabirin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Helin Aslan’dan söz edeceğiz.

Helin Aslan Kimdir?

  • Spiker/Sunucu.

1988 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen Helin Aslan, liseyi Diyarbakır’da tamamladıktan sonra lisans eğitimini de İstanbul Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü’nde tamamlamıştır. Helin Aslan, sonrasında ise Uluslararası İşletme alanında yüksek lisans yapmıştır.

Cem TV’de televizyonculuk kariyerine adım atan Helin Aslan, sonrasında TV 360 ve 24 TV’de devam etmiştir. Spiker ve sunucu olarak kariyerine devam eden Helin Aslan, şu anda 24 TV’de Moderatör Kuşağı, Çıkış Yolu ve 24 Sabah programlarını sunmaktadır. Başarılı spiker ve sunucu Helin Aslan, ayrıca 24 TV’de Moderatör adlı programın da sunuculuğunu yapmaktadır. Helin Aslan’ın bekar olduğu bilinmektedir, evli değildir.

Helin Aslan hakkında merak edilen bilgilerden olan boyu, kilosu gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Helin Aslan’ın Instagram hesabında 8 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Instagram hesabına ”bu” bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Helin Aslan ile İlgili Aramalar

Google’da Helin Aslan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Helin Aslan kimdir Helin Aslan eşi Helin Aslan sevgilisi Helin Aslan Diyarbakır Helin Aslan Twitter Kanal 24 Moderatör sunucusu kim Helin aslan ekşi Helin Aslan Van

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds