Biyografi

Nazlı Yerebasmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?

Biyografi yazılarımızda farklı meslek gruplarından birçok ismi sizlerle paylaştık. Bugün sizler için Nazlı Yerebasmaz hakkında merak edilen bilgiler paylaşacağız. Nazlı Yerebasmaz kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Evli mi?

28 Temmuz 1984 yılında Ordu Fatsa’da dünyaya gelmiştir. Aslen Ordulu olan Yerebasmaz aslan burcudur. 2012 yılında Yusuf Karaloğlu evlenmiştir. Çiftin Narin Karaloğlu ve Karan Karaloğlu isimli iki çocuğu vardır. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden 2006 yılında mezun olan Nazlı Yerebasmaz, CNN Türk, Doğan Haber Ajansı ve Fox Tv’de muhabirlik yapmıştır. Son olarak görev yaptığı Fox Tv’de (Şimdiki adıyla Now Tv) 16 yıldır çalışmaktadır. Nazlı Yerebasmaz Fox Tv’de 2006 yılında çalışmaya başlamıştır. Instagram hesabını da aktif olarak kullanan muhabirin (@nazliyerebasmaz)18 bin takipçisi vardır.

Kaynak: www.linkedin.com/in/nazlıyerebasmaz, Erişim Tarihi: 13 Mart 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi