Nazlıhan Başak İlhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler? Oynadığı Diziler?

Nazlıhan Başak İlhan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nazlıhan Başak İlhan’dan söz edeceğiz.

Nazlıhan Başak İlhan Kimdir?

  • Oyuncu.

2 Eylül 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Nazlıhan Başak İlhan, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera ve Şan Bölümü’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Nazlıhan Başak İlhan, özellikle Yeni Gelin adlı dizide oynadığı Gülistan karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Nazlıhan Başak İlhan 1.71 m boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nazlıhan Başak İlhan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Nazlıhan Başak İlhan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Nazlıhan Başak İlhan ile İlgili Aramalar

Google’da Nazlıhan Başak İlhan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Nazlihan Başak İlhan oynadığı diziler Nazlıhan Başak İlhan Nazlıhan başak ilhan aşk yeniden Nazlıhan başak ilhan yaş, Nazlıhan Başak İlhan boyu kilosu, Nazlıhan Başak İlhan hangi dizilerde oynadı, Nazlıhan Başak İlhan aslen nereli, Nazlıhan Başak İlhan kimdir nerelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.