Teknoloji

Netflix CVV Hatası Çözümü

Netflix üzerinde kredi kartınızı yenilerken bazı kullanıcılar cvv hatası aldıklarını bildirmişlerdir. Bununla alakalı sistemsel bir problem olmakla birlikte sorunun kaynağı büyük ihtimalle kullanıcı kaynaklıdır. Sistem üzerine kart no, ay ve yıl gibi bilgileri girdikten sonra CVV bilgilerini hatalı girmeniz durumunda Netflix CVV hatası verecektir.

Bu giriş çözüme dair pek bilgi vermiyor gibi olsa da açıkca baştan belirtelim, sistem üzerinde cvv hatası ile karşılaşmanız halinde kodu doğru yazdığınızdan emin olmalısınız. Bunun dışında yine de cvv hatası nadiren de alınabilmektedir. Böyle bir durumda sorunu çözmenin tek yolu başka kart bilgileri ile tekrar denemek olacaktır. Banka doğrulama işlemi esnasında teknik başka bir hata alması sebebiyle cvv hatası döndürüyor olabilir. Netflix ödeme ekranına girecek başka kredi kartınız bulunmuyorsa dert etmeyin. Sisteme debit yani banka kartınız ile de ödeme yöntemi ekleme imkanınız var. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds