Nihan Büyükağaç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Nihan Büyükağaç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, evli mi eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nihan Büyükağaç’tan söz edeceğiz.

Nihan Büyükağaç Kimdir?

  • Oyuncu.

28 Eylül 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Nihan Büyükağaç, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra Fırtına adlı dizide oyunculuk kariyerine adım atan Nihan Büyükağaç, sonrasında ise Sınıf, Derdest, Ayrılık, Sevdaluk, Muhteşem Yüzyıl, Tozlu Yollar, Gönül İşleri, Gecenin Kraliçesi gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncu daha sonra Star TV ekranlarında yayınlanan Cesur ve Güzel adlı dizide Adalet karakterine hayat vermiştir. Nihan Büyükağaç son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Umut Ver adlı dizide Nihan rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Doğa Zeynep Doğuşlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nihan Büyükağaç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, eşi var mı, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Nihan Büyükağaç ile İlgili Aramalar

Google’da Nihan Büyükağaç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Nihan büyükağaç Instagram Nihan Büyükağaç aslen Nereli Nihan Büyükağaç dizileri Nihan Büyükağaç Boyu Nihan Büyükağaç eşi Başak Daşman Burcu Tuna Zeynep Kızıltan, nihan büyükağaç botu burcu

İlginizi Çekebilir:  Büşra Sanay Kimdir? Nerelidir? Hayatı ve Kariyeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara