Biyografi

Özkan Öztürk Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Hangi Takımlı?

Özkan Öztürk kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımı tutuyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Özkan Öztürk’ten söz edeceğiz.

Özkan Öztürk Kimdir?

  • Yorumcu

1985 yılında Samsun Bafra’da dünyaya gelen Özkan Öztürk, lisans eğitimini Radyo ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Öğrencilik yıllarında Best FM’de çalışan Özkan Öztürk, bu kanal bünyesinde birçok spor programı ve müsabakası sunmuştur. 2014 yılında LİG TV’ye transfer olan Özkan Öztürk, şimdilerde beIN Sports bünyesinde maç spikeri olarak çalışmaktadır. Özkan Öztürk, Cansu Ertem Öztürk ile evlidir ve bu evliliğinden bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özkan Öztürk, spikerlik kariyerine beIN Sports bünyesinde devam etmektedir. Tecrübeli spiker Özkan Öztürk hakkında merak edilen aslen nereli, hangi takımı tutuyor, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.wikipedia.or, Özkan Öztürk, erişim tarihi: 4 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds