Biyografi

Nihat Maça Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Ne İş Yapıyor?

Nihat Maça kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Nihat Maça’dan söz edeceğiz.

Nihat Maça Kimdir?

  • Oyuncu.

1988 yılında İzmir’de dünyaya gelen Nihat Maça, yönetmen-yazar ve oyuncudur. Lisans eğitimine 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eğitmenliği ve Dramaturji Bölümü’nde başlayan Nihat Maça, bölümünden 2015 yılında mezun olmuştur. Nihat Maça aynı zamanda 2008 ile 2010 yılları arasında Şahika Tekand Stüdyoları’nda oyunculuk eğitimi almıştır. Nihat Maça Kukla Kabare isimli YouTube programını Dayı (Nazmi Sinan Mıhçı) ile beraber sunmaktadır. Dayı’nın ekürisi, programın moderatörü, dayıyı kimi zaman kızdıran kimi zaman dayının iltifatlarına mazhar olan Nihat, Kukla Kabare’nin zaman zaman tuzu zaman zaman da biberi.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Nihat Maça, Kukla Kabare isimli YouTube kanalındaki programına devam etmektedir. Nihat Maça hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.linkedin.com, Nihat Maça, erişim tarihi: 29 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi