Nil Keser Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Nil Keser kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nil Keser’den söz edeceğiz.

Nil Keser Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Mart 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Nil Keser, oyunucuk eğitimini tamamladıktan sonra Çılgın Dersane adlı sinema filminde oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra da ATV ekranlarında yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı dizide Defne rolünde oynayan Nil Keser, ardından da Star TV’de yayınlanan Menajerimi Ara adlı dizide Buse Kayadağlı karakterini canlandırmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Ludacris Kimdir? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Nil Keser 1.72 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nil Keser hakkında merak edilen aslen nereli, nasıl ünlü oldu, annesi babası kardeşleri kimdir ve ne iş yapıyor, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Gamze Süner Atay Kimdir? Nereli ve Kaç aşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Nil Keser ile İlgili Aramalar

Google’da Nil Keser ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Nil keser hangi dizide oynuyor? Nil keser sevgilisi kim? Nil Keser nasıl ünlü oldu? Nil keser boyu kaç?, Nil Keser kimdir Nil Keser menajerimi ara Nil Keser Sevgilisi Nil Keser boyu Nil Keser çılgın Dersane Üniversitede Aleyna Solaker Nil Keser oynadığı diziler Nil Keser boy Kilo

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Duygu Ekim Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cucee sigara