Yaprak Medine Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Yaprak Medine kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Yaprak Medine’den söz edeceğiz.

Yaprak Medine Kimdir?

  • Oyuncu.

1997 yılında dünyaya gelen Yaprak Medine, hemşirelikten modelliğe geçiş yaptıktan sonra oyunculuk eğitimleri almış ve kamera karşısına geçmeye başlamıştır. Güzel model ve manken Yaprak Medine, ilk olarak Karam Gurme’nin reklam yüzü olmuş ve ardından da Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara adlı dizide rol almaya başlamıştır. Başarılı oyuncu Yaprak Medine, bu dizide Beren karakterini canlandırmaktadır. Öte yandan H&M reklamıyla popülarite yakalamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Şebnem Aydemir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Yaprak Medine, 1.75 cm boyundadır ve 54 kilodur.

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Yaprak Medine hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası ve kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  İpek Yaylacıoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Yaprak Medine ile İlgili Aramalar

Google’da Yaprak Medine ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Yaprak Medine H&M YAPRAK MEDİNE H&M reklamı Yaprak Medine Boy Yaprak Medine Nereli Yaprak Medine doğum Tarihi Yaprak medine ekşi Yaprak medine h&m reklamı Yaprak Medine Sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi