Gündem

Nilay Karakaş Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi? Nereli?

Pek çok meslek grubundan biyografi yazılarımızı sizlerle paylaşmıştık. Bugün merak edilen bir isim olan Nilay Karakaş’tan bahsedeceğiz. Gazeteci Nilay Karakaş kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nereli? Evli mi?

  • Gazeteci

15 Aralık 1978 yılında dünyaya geldiği düşünülen Nilay Karakaş, 1.70 boyundadır. Aslen Kafkas göçmenidir. 2017 yılında oğlunu kucağına almıştır. Şu an evli değildir. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlayan Nilay Karakaş, ara ara meslekten uzaklaşsa da 22 yıldır gazetecilik yapmaya devam etmektedir. Mehmet Ali Birand ve Hakkı Devrim’den dersler almış, habercilik ve gazetecilik alanında kendini geliştirmiştir. Haberciliğin 22 yıldır içinde olan Nilay Karakaş, muhabirlik, spikerlik ve sunuculuk yapmıştır. CNN Türk, Kanal 24 gibi kanallarda çalışmıştır. Farklı programlarda sunuculuk yapmış, ana haber sunmayı sürdürmüştür. Kanalların dışında çeşitli etkinliklerde de sunuculuk yapmıştır. Bunun yanı sıra çeşitli reklam filmleri ve tanıtımların da yüzü olmuştur. Bunun yanı sıra Nilay Karakaş, çeşitli sosyal medya platformlarında köşe yazılarına devam etmektedir. Seyahat etmeyi ve tarihi yerler keşfetmeyi seven Nilay Karakaş, Sosyal medya üzerinden de paylaşımlarını sürdürmekte ve gündelik hayatına dair paylaşımlarını yapmaya devam etmektedir. Instagram hesabı üzerinde de Nilay Karakaş’ın 15 bine yakın takipçisi vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds