Sağlık

Noskar Jel Çatlaklara İyi Gelir mi?

Sağlık kategorimizde ilaçlar ve yağ türlerinin çatlaklara iyi gelip gelmediği hakkında bilgiler verdik. Bu makalemizde ise Noskar Jel ve çatlak ilişkisinden bahsedeceğiz. Bu ilacın çatlaklara iyi geldiği düşüncesi tamamen skar yani yara izlerinin tedavisinde kullanıldığından dolayı düşünülmüştür. Ancak yara izi ile çatlak farklı cilt reaksiyonlarıdır.

Her medikal ilaç türünde olduğu gibi bu konuda da detaylı bir kişisel yorumlaya girmeden yalnızca prospektüs üzerinden aldığımız bilgileri aktarmaktayız. Noskar Jel çatlaklara iyi gelmez. Prospektüs, kısa ürün bilgisi içerisinde yara izin dışında çatlaklarla ilgili hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Bu ilacı çatlaklar için alıp uygularsanız boşa para vermenin dışında cildinize zarar dahi verebilirsiniz. Bu konuda daha konforlu ve sonuç odaklı tedavi almak amacıyla cildiye uzmanı doktorunuza danışmak en doğru karar olacaktır. Bu şekilde cildiniz üzerinde oluşan çatlakların tamamı olmasa bile büyük kısmını birkaç hafta içerisinde yok etmeniz mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds