Biyografi

Nuray Çoban Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Nuray Çoban kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yarışmacıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Nuray Çoban’dan söz edeceğiz.

Nuray Çoban Kimdir?

  • Yarışmacı

1996 yılında dünyaya gelen Nuray Çoban, foto-model olarak görev yapmıştır. Sporcu kimliği ile de ön plana çıkan Nuray Çoban, çeşitli reklam filmleri ve kliplerde görev almıştır. Ayrıca Oğuzhan Koç’un ”İyi Sanıyorlar” adlı şarkısının klibinde görev alan Nuray Çoban, aynı zamanda fitness ve karate gibi çeşitli sporlarla ilgilenmektedir. Nuray Çoban son olarak Survivor 2021 yarışmasında iddialı yarışmacılar arasındadır ve gönüllüler kadrosunda yer almaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Nuray Çoban, Survivor‘un gelecek sezonunda yarışmaya başlayacaktır. Yarışmacı Nuray Çoban hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu ne, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Nuray Çoban ile İlgili Aramalar

Google’da Nuray Çoban ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; nuray çoban aslen nereli, nuray çoban kimdir nerelidir, nuray çoban boyu kaç, nuray çoban kilosu ne, nuray çoban ne iş yapıyor, nuray çoban instagram hesabı, nuray çoban evli mi bekar mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds