Mustafa Sapmaz Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Mustafa Sapmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi takımı tutuyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Mustafa Sapmaz”dan söz edeceğiz.

Mustafa Sapmaz Kimdir?

  • Spor yorumcusu
  • Editör ve genel yayın yönetmeni

Almanya’da dünyaya gelen Mustafa Sapmaz, 4-4-2 dergisinin genel yayın yönetmenliğini yaptıktan sonra çeşitli kanalların spor programlarında görev yapmıştır. Lig TV’de de bir dönem sunuculuk yapan Mustafa Sapmaz, daha sonra TRT Spor’da yorumculuk yapmaya başlamıştır.

Mustafa Sapmaz Hangi Takımlı?

İlginizi Çekebilir:  İlkay Buharalı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu Kaç?

Kendisinin sosyal medya hesabından veya televizyon programından hangi takımın taraftarı olduğuna dair bir açıklama yapmamıştır ancak bazı platformlarda kendisinin Fenerbahçeli olduğuna dair görüşler vardır. Ekşi Sözlük ve Galatasaray Sözlük’te birkaç yazar Sapmaz’ın Fenerbahçeli olduğunu şöyle belirtmiştir.

  • ”somalide insanlar açlıktan ölüyor” deseniz konuyu mutlaka fb’ye getiren,aykut kocaman ve fb hayranı,yumuşak yüzlü(akil görünen) fanatik yazar..
  • yorum ve yazılarında her ne kadar tarafsız görünmeye çalışsa da satır aralarında fenerbahçeliliğini gizleyemeyen almanya doğumlu kişidir.
  • yorumcu falan değil bildiğin fenerbahçe amigosu. kör fanatik. ciddiye alınacak bir vatandaş değil. ömer çavuşoğlu vol. 2.
İlginizi Çekebilir:  Serkan Ercan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Mustafa Sapmaz

Tranzonspor’un deplasmanda 1-3 yenip evinde 0-2 yenilerek tur atlatığı AEK Atina maçından sonra TRT Spor ekranlarında yayınlanan Aktüel Futbol isimli programda Mustafa Sapmaz ve Erdal Hoş ile yapılan programı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mustafa Sapmaz ile İlgili Aramalar

Google’da arama yapan kullanıcılar Mustafa Sapmaz hakkında aynı zamanda şunları da aradı; mustafa sapmaz biyografisi, mustafa sapmaz nerelidir, mustafa sapmaz yaşı, mustafa sapmaz futbolcu, mustafa sapmaz kimdir nerelidir, mustafa sapmaz hangi takımlı, mustafa sapmaz doğum tarihi, mustafa sapmaz hangi takımda oynadı

İlginizi Çekebilir:  Feyza Işık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bu ve daha fazlası için sitemizin ”biyografi” kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara