Spor

O zamanki şampiyonada önemli bir rol oynadı

Kısacası borcu vardı ve hesabı kapattı. Fırtına’nın 10 Numaralı Yıldızı, şampiyonluk hakkındaki düşüncelerini ve daha fazlasını FANATİK’e anlatıyor…

“Ödül törenleri farklı”

■ Antalya’daki spor müsabakalarını kazandıktan sonraki coşku mu, ödül törenleri mi, yoksa 70.000 kişinin Olimpiyat Stadı’nda yarattığı atmosfer mi? Kutlamada en unutamadığınız anınız hangisiydi?

Açıkçası üçü için de çok güçlü duygular hissediyorum ve hayatımın %100’ünü her saniye yaşıyorum. Sadece ödül töreninin yapıldığı gün farklıydı. Denizde şenlikler üstü açık otobüslerde devam etti ve arenadaki atmosfer ve organizasyon mükemmeldi. Harika zaman geçirdik ve büyüleyici bir partiydi. İnsanların sevincini ilk elden görmek ve en önemlisi, queencasino bu sevinci getiren bir kişiye sahip olduğum için çok gururluyum.

“Orası bir futbol şehri”

■ Transfer öncesi futbolcular birbirleriyle konuşuyor, Bacasertas bir arkadaşına Trabzonspor’u anlatsa ne derdi?

Neredeyse tüm yakın arkadaşlarım Trabzonspor hakkında ne düşündüğümü biliyor. Büyük bir topluluk ve futbol oynamak için en iyi yerlerden biri. Gerçek bir futbol şehri. Trabzonspor’un başarısı, insanların en önemli motivasyon kaynağı burada. Stadyum muhteşem, tesisler güzel…Söylemeliyim ki biz Yunanistanlıyız ve Türkiye’de yaşıyoruz. Hepimiz bize iyi davrandık ve burada olmaktan mutluyuz.

“Kulaklarımı hissetmiyorum”

■ Bacasettas’ı bugüne kadar Türk futbolunda en çok ne şaşırttı?

Özellikle Trabzonspor’da… Stadyum her şeyden önce diyebilirim. Her zaman harika bir atmosfer vardır. Taraftarlarımız Trabzonspor’da rakiplerimize çok baskı yapıyor ve bazen düdükten ben bile kulaklarımı hissetmiyorum. Bu şehrin insanlarının bize karşı inanılmaz bir sevgisi ve ilgisi var. Yani etrafta dolaşmak kolay bir iş değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds