Biyografi

Oğuzhan Çemi Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Oğuzhan Çemi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Oğuzhan Çemi’den söz edeceğiz.

Oğuzhan Çemi Kimdir?

  • Oyuncu.

1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Oğuzhan Çemi, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Gazi üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlayan Oğuzhan Çemi, oyunculuk eğitimlerini ise Craf Oyunculuk Atölyesi’nde tamamlamıştır. Bu zamana kadar çeşitli dizi ve filmlerde rol alan Oğuzhan Çemi, ayrıca Naim: Cep Herkülü, Savaşçı, Sol Yanım gibi projelerde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Oğuzhan Çemi, 2023 yılında TV 8 ekranlarında yayınlanan Canım Annem isimli dizide rol almıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Oğuzhan Çemi, oyunculuk çalışmalarında da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Oğuzhan Çemi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Oğuzhan Çemi, erişim tarihi: 3 Haziran 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.