Gökhan Kimsesizcan Kimdir? Yaşı? Boyu? Eşi Kim?

Gökhan Kimsesizcan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Gökhan Kimsesizcan’dan söz edeceğiz.

Gökhan Kimsesizcan Kimdir?

  • Gazeteci.
  • Köşe yazarı

1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gökhan Kimsesizcan, eğitimini İstanbul’da tamamlamıştır. Kariyerine köşe yazarı olarak başlayan Gökhan Kimsesizcan, özellikle Hürriyet gazetesindeki yazıları ile gündeme gelmiş bir isimdir. Sert dili ve hicivleriyle tanınmıştır. Aynı zamanda ”VİP” adlı bir organizasyon şirketinin de sahibidir. 2017’de uzun yıllardır görev yaptığı Hürriyet gazetesindeki görevinden istida eden Gökhan Kimsesizcan, sonrasında yeni kurulan Haber Global ekranlarında yayınlanan ”Magazin Panorama” adlı programı Deniz Akkaya ile sunmaya başlamıştır. Başarılı yazar ve sunucu Gökhan Kimsesizcan, Emel Özcan Kimsesizcan ile evlidir ve bir erkek çocuk babasıdır.

Gökhan Kimsesizcan Kimdir

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarına devam eden Gökhan Kimsesizcan, yazarlık ve sunuculuk kariyerine de devam etmektedir. Başarılı sunucu ve yazar Gökhan Kimsesizcan’ın Instagram üzerinde 10 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Gökhan Kimsesizcan, koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Gökhan Kimsesizcan hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.