Oğuzhan Yarımay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Oğuzhan Yarımay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Oğuzhan Yarımay’dan söz edeceğiz.

Oğuzhan Yarımay Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Oğuzhan Yarımay, liseyi İngiltere’de bulunan LSI Brighton’da tamamladıktan sonra lisans eğitimini de İstanbul Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlamıştır. Oğuzhan Yarımay, mezun olduktan sonra oyunculuğa yönelmiş ve oyunculuk üzerine eğitimler almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Bülent Düzgünoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

2016 senesinde FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı isimli dizide görev alan Oğuzhan Yarımay, ardından da başrolde oynadığı Nyctophilia adlı kısa metraj yabancı filmi ile büyük beğeni toplamıştır. Başarılı oyuncu Oğuzhan Yarımay sonrasında ise 2017 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul adlı dizide Oğuz Alp rolünde oynamıştır. Daha sonra ise Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı isimli filmde de Yağmur karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Oğuzhan Yarımay oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Anıl Piyancı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Oğuzhan Yarımay 1.90 cm boyundadır ve 87 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Oğuzhan Yarımay hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor, sevgilisi var mı kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Hakan Vanlı Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Oğuzhan Yarımay ile İlgili Aramalar

Google’da Oğuzhan Yarımay ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Oğuzhan Yarımay Kimdir Oğuzhan Yarımay oynadığı diziler Oğuzhan Yarımay boyu Oğuzhan Yarımay Instagram Oğuzhan Yarımay Savaşçı Oğuzhan Yarımay Kaç yaşında Oğuzhan Yarımay sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi