Ok Taecyeon Kimdir? Yaşı? Boy? Kilo? Sevgilisi?

Ok Taecyeon kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncu ve şarkıcıların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Güney Koreli oyuncu Ok Taecyon’dan söz edeceğiz.

Ok Taecyeon Kimdir?

  • Oyuncu.

27 Aralık 1988’de Güney Kore Seul doğan ünlü aktör, 33 yaşındadır. Anne ve babası o daha 10 yaşındayken Greater Boston alanındaki şirin kasabaya taşındılar. JV futbol takımı, Caz Band, satranç kulübü ve Ulusal Onur Derneği’nin aktif üyesidir. Kore’de kariyerine devam etmeyi planlamadan önce Bedford Lisesi’ne katılan Taecyeon, oradan da Dankook Üniversitesi İşletme İdaresi bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Akıcı bir şekilde İngilizce ve Japonca konuşmaktadır. 1.79 m boyunda ve 85 kiloda olduğu bilinmektedir. Xsportsnews haberlerine göre, The Game: Towards Zero filmindeki oyunculuğu ile ön plana çıkan genç aktörün sevgilisi tanınmış ünlü bir isim değildir. Bilinmeyen bu gizemli kız arkadaş ile Ok Taecyeon, Güney Kore’nin güzel Gangwon şehrinin Pyeongchang bölgesinde beraber görülmüşlerdir.

YılBaşlıkRolNotKanal
2010Cinderella’s SisterHan Jung-wooBaşrolKBS2
2011Dream HighJin Gook / Hyun Shi-hyukBaşrolKBS2
2013Who Are You?Cha Gun-wooBaşroltvN
2014Wonderful DaysKang Dong-heeBaşrolKBS2
2015AssemblyKim Kyu-hwanBaşrolKBS2
2016I Will Touch YouDo Jin WooBaşrolNaver TV Cast
2016Let’s Fight GhostPark Bong-PalBaşroltvN
2016First Seven KissesTaecyeonBaşrolNaver TV Cast
2017Save MeHan Sang HwanBaşrolOCN
2020The Game: Towards ZeroKim Tae Pyung / JasonBaşrolMBC
2021VincenzoJang Joon WooBaşroltvN

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ok Taecyeon, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı müzisyen ve oyuncu Ok Taecyeon hakkında merak edilen anne babası kardeşleri kim ne iş yapıyor adları nelerdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.