Okan Çabalar Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Okan Çabalar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Okan Çabalar’dan söz edeceğiz.

Okan Çabalar Kimdir?

  • Oyuncu.

11 Ağustos 1980 tarihinde İzmir’de dünyaya Okan Çabalar, oyuncu ve oyun yazarı olarak bilinmektedir. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Oyunculuk çalışmalarına İzmir’de amatör olarak başlayan Okan Çabalar, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Eyvah Eyvah 2, Şen Yuva, Yalan Dünya gibi dizilerde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Okan Çabalar, özellikle ETS Tur reklamlarında oynadığı rolle büyük beğeni toplamıştır.

Okan Çabalar

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Okan Çabalar 1.71 m boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Okan Çabalar, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Okan Çabalar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.